معرفی ۲۰ وبسایتی که منبع دانلود رایگان عکس غذا برای رستوران­ ها هستند

۲۰ وبسایت منبع دانلود رایگان عکس غذا برای رستوران­ ها

راهنمای مطالعه

زمان مطالعه: 5 دقیقه

عکاسی از غذا، یک بخش خیلی مهم در مدیریت وبسایت رستوران­ ها، طراحی شبکه های اجتماعی و ایجاد محتوای بازاریابی می باشد. درست است که، غذای خوب اولین چیزی است، که مشتری را جذب یک رستوران می کند. اما با این وجود جذب مشتری از طریق منتشر کردن عکس­ های هوس انگیز غذا نیز، روشی فوق العاده در کشاندن مشتری ها به رستوران شما می باشد.

بیشتر مدیران رستوران ها مهارتی در عکاسی از غذا ندارند و تجهیزات و منبع مالی برای ایجاد عکس های با کیفیت از غذا در دسترسشان نیست. از طرفی عکاسان درجه یک صنعت غذا، دستمزدهای گزافی برای هر شاتی که می گیرند، طلب می کنند.

خبر خوب اینکه وبسایت های زیادی وجود دارد، که منبع خوبی برای عکس های با کیفیت از غذا محسوب می شوند. شما می توانید بدون صرف کوچکترین هزینه ای از عکس های این وبسایت ها برای صفحه هایی که در شبکه های اجتماعی دارید و یا وبسایت رستورانتان استفاده کنید.

ما لیستی از ۲۰ وبسایت  متفاوت که عکس های رایگان از غذا در اختیار کاربران قرار می دهند را، در اینجا معرفی می کنیم:

 

وبسایت PIXABAY

این وبسایت مجموعه ای از عکاسان خلاق را دور هم جمع کرده، که بیش از یک میلیون و صد و بیست هزار عکس و ویدئو را به صورت رایگان به اشتراک گذاشته اند. شما برای استفاده از عکس هایی که در این وبسایت وجود دارد، نیاز به هیچ گونه مجوز و یا پرداخت هزینه ای ندارید.

عکس و ویدئوهای موجود در PIXABAY سوژه های متفاوتی دارند و شما با جست و جوی هر موضوعی در رابطه با غذا، به منبع قابل توجهی از عکس با کیفیت در همان موضوع دست پیدا می کنید.

 

وبسایت UNSPLASH

در این وبسایت بیش از دویست هزار عکس با کیفیت و رایگان وجود دارد، که توسط تیم عکاسان حرفه ای گرفته شده است. همه عکس ها برای استفاده تجاری و غیرتجاری در این وبسایت رایگان می باشد. unsplash از جمله سایت های معتبر در حوزه عکاسی است.

 

وبسایت PEXELS

عکس هایی که در وبسایت PEXELS وجود دارد، از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و هیچ گونه محدودیتی برای استفاده از آنان وجود ندارد. در حال حاضر بیش از سی هزار عکس رایگان در این وبسایت وجود دارد و هر ماهه چیزی در حدود سه هزار عکس جدید به آن اضافه می شود.

جست و جو در منبع وبسایت PEXELS برای دستیابی به دسته بندی مورد نظر شما، بسیار راحت می باشد.

 

وبسایت BURST

این وبسایت مجموعه ای از عکس های بی مانندی است، که در دسته بندی عکس غذای آن، بی نظیرترین ایتم ها پیدا می شود. حق کپی رایت عکس های وبسایت BURST در اختیار کاربران قرار گرفته است.

 

وبسایت FREE FOOD PHOTOS

این وبسایت چندین دسته بندی از عکس های با کیفیت غذا را ارائه می دهد. FREE FOOD PHOTOS در سال ۲۰۱۳ توسط دو عاشق غذا که فکر می کردند منبع خوبی برای عکس های دلچسب از غذا وجود ندارد، افتتاح شد. بنابراین خودشان دست به کار شدند و وبسایت از عکس های جذاب غذا راه انداختند.

 

وبسایت STOCKSNAP

این وبسایت مجموعه ای منحصر به فرد از عکس های رایگان را در اختیار کاربران قرار می دهد. دانلود کردن عکس های این وبسایت نیاز به هیچ مجوزی ندارد.

 

وبسایت FOODIESFEED

رویکرد وبسایت FOODIESFEED تهیه و انتشار عکس های طبیعی از غذا است. عکاسانی از تمام دنیا، آثار خود را در این وبسایت به اشتراک گذاشته و هیچ گونه هزینه ای در مقابل آن دریافت نمی کنند.

 

وبسایت STOCKVAULT

بیش از صد و دوازده هزار عکس در این وبسایت منتشر شده که توسط عکاسانی از سراسر جهان تهیه شده است. استفاده از منبع غنی این وبسایت عکس رایگان هیچ محدودیت ندارد.

 

وبسایت ISO REPUBLIC

عکس های موجود در وبسایت ISO REPUBLIC توسط عکاسان حرفه ای و خلاق گرفته شده است. در حال حاضر بیش از دو هزار و پانصد عکس با کیفیت در این وبسایت منتشر شده است. البته هر روزه به شمار عکس های موجود در ISO REPUBLIC افزوده می شود.

 

وبسایت NEGATIVE SPACE

این وبسایت پلتفرمی را در اختیار عکاسان قرار داده، که از طریق آن می توانند عکس هایشان را با تمام جهان به اشتراک بگذارند. تمام عکس های موجود در این وبسایت از رزولیشن خیلی بالایی برخوردارند. با این وجود هیچ هزینه ای در قبال دانلود عکس های آن طلب نمی شود.

 

وبسایت PICJUMBO

وبسایت PICJUMBO توسط عکاسی به نام Viktor Hanacek ایجاد شده است. همه عکس های موجود در این وبسایت رایگان هستند و هر کسی می تواند از بین بیش از پنج میلیون عکسی که در این وبسایت وجود دارد، به انتخاب خود دانلود کند.

 

وبسایت KABOOMPICS

این وبسایت دارای پنج هزار عکس رایگان و قابل دانلود می باشد. KABOOMPICS منبع با ارزشی است که می توانید هر گونه عکسی برای وبسایت رستوران خود از آن دانلود کنید.

 

وبسایت MMT

وبسایت MMT حاوی عکس هایی با رزولیشن بالا و جذابیت های بصری است. استفاده از عکس های این مجموعه در مدیای شخصی و تجاری رایگان و بدون محدودیت می باشد.

 

وبسایت SHOT STASH

منبع عکس های وبسایت SHOT STASH هر روزه بزرگتر می شوند و به این ترتیب به شمار عکس های نفس گیر غذا اضافه می شود. عکس های این وبسایت محدودیت کپی رایت ندارند.

 

وبسایت STOCK FREE IMAGES

اگرچه بعضی از عکس های موجود در وبسایت STOCK FREE IMAGES رایگان نیستند و برای استفاده نیاز به کسب مجوز دارند، اما شمار قابل توجهی از عکس های آن نیز بدون دریافت کوچکترین مبلغی در اختیار شما قرار دارد.

 

وبسایت SKITTERPHOTO

این وبسایت در سال ۲۰۱۴ توسط یک عکاس آماتور افتتاح شد. در آن زمان پیدا کردن عکس های رایگان با کیفیت از غذا کار دشواری بود. بنابراین این عکاس تازه کار آثار خود را در وبسایت منتشر می کرد. به مرور زمان SKITTERPHOTO به منبع غنی عکس غذا تبدیل شد.

 

وبسایت LIFE OF PIX

LIFE OF PIX مجموعه ای از عکس ها با رزولیشن بالا است و هیچ محدودیت کپی رایت برای دانلود آنها وجود ندارد. استفاده از عکس های موجود در این وبسایت برای استفاده شخصی و تجاری آزاد است.

 

وبسایت GRATISOGRAPHY

منبع عکس های وبسایت GRATISOGRAPHY هر هفته غنی تر می شود و به شمار عکس های با کیفیت و چشم نواز آن اضافه می شود. شما می توانید به راحتی عکس مورد نظر خود را از این وبسایت دانلود کرده و آن را در وبسایت رستوران خود منتشر کنید.

 

موتور جست و جوی FREEPIK

یک موتور جست و جوی قدرتمند برای پیدا کردن عکس ها و فایل های فوتوشاپی ، FREEPIK می باشد. برای یک بار هم که شده به این موتور جست و جو سر زده و از محتوای نامحدود آن برای صفحه های اجتماعی رستوران خود استفاده کنید.

 

وبسایت FREESTOCKS

انواع عکس های با کیفیت و خیره کننده از غذا در وبسایت FREESTOCKS موجود است. استفاده از عکس های این وبسایت هیچ محدودیت قانونی ندارد و شما می توانید بدون صرف هیچ گونه هزینه ای به منبع قابل توجهی از عکس غذا دست پیدا کنید.

 

ناگفته نماند که به کارگیری تصاویر نابی که خود شما از غذاهای رستورانتان می گیرد، می تواند ایده جذاب و با ارزشی باشد. اما استفاده از وبسایت هایی که عکس رایگان در اختیار شما قرار می دهد، می تواند تا میزان قابل توجهی در هزینه ها و زمان شما صرفه جویی کند.

در این وبسایت ها شما گزینه های زیادی در اختیار دارید و به راحتی می توانید از هر گونه بشقاب غذایی که در تصوراتتان است، عکس پیدا کنید. خیلی از این عکس ها، توسط برترین عکاسان سطح جهان گرفته شده اند.

شما حتی می توانید تا زمانی که عکس های غذاهای رستوران خودتان آماده می شود، از منابع وبسایت های عکس رایگان برای راه اندازی وبسایت و شبکه های اجتماعی خود استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط