نرم افزار منوی دیجیتال

منوی دیجیتال | ساده سازی سفارش برای مشتری از طریق منو دیجیتال سپیدز

یکی از مهمترین مواردی که در فروش رستوران تاثیر فراوانی دارد به روز نگهداشتن منو و طراحی آن است. این مساله باعث شد تا سپیدز در جهت کمک به مجموعه های رستورانی و فست فودی به فکر راهکاری باشد. با شیوع ویروس کرونا و اهمیت رعایت بهداشت در رستوران ها، ایده ی منوی دیجیتال پیاده سازی گردد. به کمک منوی دیجیتال سپیدز، مشتریان شما می توانند با اسکن بارکد نصب شده بر روی میز، منوی رستوران را بر روی گوشی خود مشاهده کنند. با حوصله و زمان کافی سفارش خود را انتخاب کنند و در نهایت می توانند فاکتور خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند.

حذف منوی کاغذی

با نرم افزار منوی دیجیتال سپیدز دیگر نیازی به منوی کاغذی ندارید. دیگر دردسرهای تغییرات پرهزینه منوی کاغذی حذف می شود و البته طراحی های جذابی را برای روی منوی دیجیتال خود می توانید داشته باشید

پرداخت آنلاین

با نرم افزار منوی دیجیتال سپیدز، مشتریان شما می توانند در صورت نیاز، فاکتور سفارش خود را به صورت آنلاین و در همان نرم افزار منوی دیجیتال پرداخت کنند.

فروش آسان بگیر و ببر

یکی از روش های فروش رستوران ها، بگیر و ببر است. شما می توانید یک کد QR مخصوص مشتریان بگیر و ببر ایجاد کنید تا در همان ورودی رستوران سفارش خود را ثبت و دریافت نمایند.

انواع نسخه های منوی دیجیتال سپیدز

با بررسی هایی که از رستوران های سراسر کشور انجام شد مشخص گردید برخی از مجموعه های کوچک به منوی دیجیتال نیاز دارند اما نیازی به قسمت پرداخت آنلاین آن ندارند. به همین جهت با هدف اینکه هزینه خرید برای این مشتریان به صرفه گردد، منوی دیجیتال سپیدز در دو نسخه منوی آنلاین بدون پرداخت آنلاین و منوی دیجیتال به همراه پرداخت آنلاین ارائه می گردد.

منوی دیجیتال بدون پرداخت آنلاین

در این نسخه با نصب QRبر روی میز مجموعه خود، مشتریان تنها می توانند منوی شما را به همراه عکس و توضیحات مشاهده کنند. پس از انتخاب غذای موردنظر، سفارش خود را از طریق گارسون و یا صندوق فروش رستوران ثبت کنند.

منوی دیجیتال بهمراه پرداخت آنلاین

در این نسخه از نرم افزار منوی دیجیتال سپیدز، مشتریان شما پس از اسکن بارکد نصب شده روی میز رستوران، منوی شما را بهمراه تصاویر و توضیحات غذا مشاهده می کنند. پس از انتخاب غذا، در صورتیکه که مشتری نیاز به پرداخت آنلاین داشته باشند، وارد صفحه مشاهده فاکتور در پرداخت آنلاین می شود. پس از پرداخت، سفارش برای قسمت آشپزخانه ارسال می گردد.

ویژگی های منو دیجیتال سپیدز:

  • مشاهده تصویر، قیمت و درصد تخفیف هر غذا
  • فراخوان گارسون بدون نیاز به پیجر
  • ارتباط هوشمند با باشگاه مشتریان
  • امکان پرداخت به صورت نقدی و آنلاین

مزایای منو دیجیتال سپیدز:

  • ساخت منویی جذاب با تمامی اطلاعات
  • حذف هزینه چاپ و نگهداری منو
  • حذف هزینه خرید دستگاه فراخوان
  • ساده سازی فرآیند سفارش مشتری

درخواست مشاوره حضوری رایگان

با تکمیل فرم زیر، همکاران ما در اولین زمان ممکن با شما تماس می گیرند

واحد پشتیبانی تماس با کارشناسان پشتیبانی
91002030 داخلی2

در تمامی ایام هفته پشتیبان مشتریان گرانقدر هستیم

واحد فروش تماس با کارشناسان فروش
91002030 داخلی ۱

مشاوره رایگان خرید نرم افزار و سخت افزار توسط تیم فروش