نرم افزار کافی شاپ‌

نرم افزار کافی شاپ سپیدز به عنوان محبوب‌ترین نرم افزار صنعت کافه شناخته می‌شود. با استفاده از تجربه مدیران کافی شاپ ها در تولید و ارتقا این نرم افزار جایگاه نرم افزار برتر کشور را به خود اختصاص داده ایم. در حال حاضر بیش از ۲۰هزار مجموعه غذایی از جمله کافه، کافی شاپ و کافه رستوران از نرم افزارها و خدمات سپیدز بهره می‌برند.

نرم افزار کافی شاپ

چرا باید به نرم افزار کافه سپیدز اعتماد کنید؟

سپیدز با بیش از ۲۰ سال فعالیت در صنعت رستوران و کافه در کشور، مورد اعتماد بیش از ۷۰ درصد مجموعه های غذایی در سراسر کشور بوده است. همچنین در استان تهران بیش از ۸۰ درصد مجموعه‌ها، از نرم افزار کافه سپیدز برای مدیریت فروش کافی شاپ و مدیریت انبار کافه خود استفاده می‌کنند. همکاران ما در واحد تولید سپیدز تلاش کرده است با توجه به نیازهای مدیران کافه، بهترین راهکار را برای مدیریت هرچه بهتر کافی شاپ ارائه دهند.

نرم افزار کافی شاپ | مدیریت فروش، انبار و حسابداری کافه و کافی شاپ

بدون محدودیت در سخت افزار

نرم افزار کافی شاپ سپیدز به گونه ای طراحی شده است که بر روی هر سخت افزاری ( کامپیوتر، تبلت و موبایل) و هر سیستم عاملی ( ویندوز، اندروید، IOS و...) قابل اجراست.

گزارش های جامع

یکی از مزیت های بزرگ نرم افزار کافه سپیدز ساخت گزارش های متنوع با سلیقه کاربر بر اساس فیلتر های مختلف است.

سرور در محل شما

با نرم افزار کافه سپیدز دیگر انتخاب محل قرار گیری سرور دست خود شماست. می توانید سرور را را داخل کافی شاپ یا هرجای دیگری قرار بدید و به صورت آنلاین یا آفلاین از آن استفاده کنید.

نسخه های نرم افزار کافی شاپ

با توجه به تنوع کافه ها و سالن های تهیه غذا و سایر کسب و کارهای مشابه در این گروه، شرکت سپیدز محصولات نرم افزار کافی شاپ خود را در چهار بسته تقسیم بندی کرده است. این بسته های نرم افزاری فروش کافی شاپ با توجه به الزاماتی مانند وسعت، تعداد صندوقها، تنوع غذا و نوشیدنی، تنوع آشپزخانه و واحد تولید، تنوع انبارها و سالن پذیرایی و تعداد میزهای پذیرایی و موارد موثر دیگر بر امور این مجموعه ها تفکیک شده است.

نسخه ساده

مدیریت فروش ساده؛ ویژه مجموعه های کوچک

این بسته نرم افزاری فروش با کمترین هزینه، برای مجموعه های کوچکی در نظر گرفته شده است که قصد دارند با حداقل تجهیزات سخت افزاری (شامل یک سیستم کامپیوتری ساده و یک چاپگر ) عملیات فروش و صندوق خودرا مکانیزه نمایند .

نسخه متوسط

بسته کامل مدیریت فروش؛ ویژه مجموعه های متوسط و بزرگ

در این بسته نرم افزاری کافی شاپ علاوه بر تمام قابلیتهای بسته نرم افزاری “ساده”، قابلیت های متنوع دیگری برای مجموعه های کافه و مجموعه های متوسط و بزرگ طرح ریزی شده است تا بتوانند مدیریت فروش، حسابداری و مدیریت هزینه ها را به راحتی انجام دهند.

نسخه پیشرفته

بسته کامل مدیریت فروش و مدیریت انبارداری

این بسته نرم افزاری فروش کافی شاپ مناسب تمام مجموعه هایی می باشد که کنترل موجودی انبارها برای ایشان ضروری و حیاتی است. این مجموعه ها با بسته پیشرفته سپیدز می توانند بیشتر نیازمندی های خود را به یک سیستم مکانیزه و آسان مرتفع سازند.

یکی از قسمت های مهم نرم افزار کافی شاپ سپیدز بخش گزارشات آن است که مدیران کافه بیشترین زمان خود را به آن اختصاص می‌دهند؛ صفحه مرور فروش در نرم افزار کافی شاپ سپیدز به گونه ای طراحی شده است که کاربر می تواند با سلیقه خود گزارش های متنوعی بر اساس فیلتر های متفاوت ایجاد کند. با این قابلیت دیگر تصمیم گیری های کافه راحت تر شده و مدیران کافی شاپ ها هر گزارشی که از عملکرد و فروش مجموعه بخواهند را می توانند خودشان به سادگی و فقط با چند کلیک بسازند.

ویژگی های بخش گزارش ها در نرم افزار کافه سپیدز:

  • ساخت هر نوع گزارشی به روش ماتریسی
  • ذخیره فرمت گزارش های ساخته شده
  • مشاهده گزارش با نمودار های میله ای و دایره ای
بخش گزارش ها در نرم افزار سپیدز

ویژگی های نسخه های نرم افزار کافه سپیدز

مطمئنا مهمترین قسمت نرم افزار کافه برای مدیران کافی شاپ، بخش امنیت اطلاعات و محافظت از آن است. گزارش مرور امنیتِ نرم افزار تحت وب سپیدز، فقط با دسترسی مدیریت قابل نمایش است. در این گزارش شما می توانید از لحظه ثبت فاکتور تا همین الان، جزیی ترین تغییرات اعمال شده در هر فاکتور را مشاهده کنید.

ویژگی های بخش مرور امنیت در نرم افزار کافه سپیدز:

  • مشاهده فاکتور حذف شده
  • مشاهده ویرایش فاکتور در قسمت وضعیت سفارش، تخفیفات، تغییر میز، حذف کرایه و …

درخواست مشاوره حضوری رایگان

با تکمیل فرم زیر، همکاران ما در اولین زمان ممکن با شما تماس می گیرند
واحد پشتیبانی
تماس با کارشناسان پشتیبانی
در تمامی ایام هفته پشتیبان مشتریان گرانقدر هستیم
واحد فروش
تماس با کارشناسان پشتیبانی
مشاوره رایگان خرید نرم افزار و سخت افزار توسط تیم فروش