نرم افزار فست فود

شرکت نرم افزاری سپیدز در سال 1378 فعالیت خود را با هدف ارائه راهکارهای جامع و نوین نرم افزاری مدیریت فست فود آغاز کرد. شناخت صحیح از نیازهای رو به رشد بازار و به کارگیری آن در تولید محصول، مجموعه نرم افزارها و برنامه های مدیریت فست فود سپیدز را بعنوان کارآمدترین راه حل مدیریت فست فود مطرح کرده است .در حال حاضر بیش از 20000 رستوران، فست فود و کافی شاپ از نرم افزار فست فود و خدمات این مجموعه استفاده می کنند.

نرم افزار فست فود سپیدز

چرا باید به نرم افزار فست فود سپیدز اعتماد کنید؟

سپیدز با بیش از ۲۰ سال فعالیت در صنعت رستورانی کشور، مورد اعتماد بیش از ۷۰ درصد مجموعه های غذایی در سراسر کشور بوده است. همچنین در استان تهران بیش از ۸۰ درصد مجموعه‌ها، از نرم افزار فست فود سپیدز برای مدیریت فروش کافی شاپ و مدیریت انبار کافی شاپ خود استفاده می‌کنند. همکاران ما در واحد تولید سپیدز تلاش کرده است با توجه به نیازهای مدیران فست فود، بهترین راهکار را برای مدیریت هرچه بهتر فست فود ارائه دهند.

نرم افزار کافی شاپ | مدیریت فروش، انبار و حسابداری کافه و کافی شاپ

بدون محدودیت در سخت افزار

نرم افزار فست فود سپیدز به گونه ای طراحی شده است که بر روی هر سخت افزاری ( کامپیوتر، تبلت و موبایل) و هر سیستم عاملی ( ویندوز، اندروید، IOS و...) قابل اجراست.

گزارش های جامع

یکی از مزیت های بزرگ نرم افزار فست فود سپیدز ساخت گزارش های متنوع با سلیقه کاربر بر اساس فیلتر های مختلف است.

سرور در محل شما

با نرم افزار فست فود سپیدز دیگر انتخاب محل قرار گیری سرور دست خود شماست. می توانید سرور را را داخل فست فود یا هرجای دیگری قرار بدید و به صورت آنلاین یا آفلاین از آن استفاده کنید.

نسخه های نرم افزار فست فود

با توجه به تنوع فست فودها و سالن های تهیه غذا و سایر کسب و کارهای مشابه در این گروه، شرکت سپیدز محصولات نرم افزار فست فود خود را در چهار بسته تقسیم بندی کرده است. این بسته های نرم افزاری فروش فست فود با توجه به الزاماتی مانند وسعت، تعداد صندوقها، تنوع غذا و نوشیدنی، تنوع آشپزخانه و واحد تولید، تنوع انبارها و سالن پذیرایی و تعداد میزهای پذیرایی و موارد موثر دیگر بر امور این مجموعه ها تفکیک شده است.

نسخه ساده

مدیریت فروش ساده؛ ویژه مجموعه های کوچک

این بسته نرم افزاری فروش با کمترین هزینه، برای مجموعه های کوچکی در نظر گرفته شده است که قصد دارند با حداقل تجهیزات سخت افزاری (شامل یک سیستم کامپیوتری ساده و یک چاپگر ) عملیات فروش و صندوق خودرا مکانیزه نمایند .

نسخه متوسط

بسته کامل مدیریت فروش؛ ویژه مجموعه های متوسط و بزرگ

در این بسته نرم افزاری فست فود علاوه بر تمام قابلیت های بسته نرم افزاری “ساده”، قابلیت های متنوع دیگری برای مجموعه های فست فود و مجموعه های متوسط و بزرگ طرح ریزی شده است تا بتوانند مدیریت فروش، حسابداری و مدیریت هزینه ها را به راحتی انجام دهند.

نسخه پیشرفته

بسته کامل مدیریت فروش و مدیریت انبارداری

این بسته نرم افزاری فروش فست فود مناسب تمام مجموعه هایی می باشد که کنترل موجودی انبارها برای ایشان ضروری و حیاتی است. این مجموعه ها با بسته پیشرفته سپیدز می توانند بیشتر نیازمندی های خود را به یک سیستم مکانیزه و آسان مرتفع سازند.

یکی از قسمت های مهم نرم افزار فست فود سپیدز بخش گزارشات آن است که مدیران فست فود بیشترین زمان خود را به آن اختصاص می‌دهند؛ صفحه مرور فروش در نرم افزار فست فود سپیدز به گونه ای طراحی شده است که کاربر می تواند با سلیقه خود گزارش های متنوعی بر اساس فیلتر های متفاوت ایجاد کند. با این قابلیت دیگر تصمیم گیری های فست فود راحت تر شده و مدیران هر گزارشی که از عملکرد و فروش مجموعه را بخواهند، می توانند خودشان به سادگی و فقط با چند کلیک بسازند.

ویژگی های بخش گزارش ها در نرم افزار فست فود سپیدز:

  • ساخت هر نوع گزارشی به روش ماتریسی
  • ذخیره فرمت گزارش های ساخته شده
  • مشاهده گزارش با نمودار های میله ای و دایره ای
بخش گزارش ها در نرم افزار سپیدز

ویژگی های نسخه های نرم افزار فست فود سپیدز

مطمئنا مهمترین قسمت یک نرم افزار برای مدیران فست فود، بخش امنیت اطلاعات و محافظت از آن است. گزارش مرور امنیتِ نرم افزار تحت وب سپیدز، فقط با دسترسی مدیریت قابل نمایش است. در این گزارش شما می توانید از لحظه ثبت فاکتور تا همین الان، جزیی ترین تغییرات اعمال شده در هر فاکتور را مشاهده کنید.

ویژگی های بخش مرور امنیت در نرم افزار فست فود سپیدز:

  • مشاهده فاکتور حذف شده
  • مشاهده ویرایش فاکتور در قسمت وضعیت سفارش، تخفیفات، تغییر میز، حذف کرایه و …

درخواست مشاوره حضوری رایگان

با تکمیل فرم زیر، همکاران ما در اولین زمان ممکن با شما تماس می گیرند
واحد پشتیبانی
تماس با کارشناسان پشتیبانی
در تمامی ایام هفته پشتیبان مشتریان گرانقدر هستیم
واحد فروش
تماس با کارشناسان پشتیبانی
مشاوره رایگان خرید نرم افزار و سخت افزار توسط تیم فروش