نرم افزار رستوران سپیدز

شرکت نرم افزاری سپیدز در سال 1378 فعالیت خود را با هدف ارائه راهکارهای جامع و نوین نرم افزاری مدیریت رستوران آغاز کرد. اکنون با فناوری جدید برنامه نویسی و شناخت صحیح از نیازهای رو به رشد بازار، نرم افزار رستوران سپیدز در قالب تحت وب به بازار عرضه شده است. این نرم افزار با قابلیت توسعه پذیری بالای خود و همچنین به روز رسانی آسان، به عنوان کارآمد ترین نرم افزار رستوران در کشور شناخته می شود.

نرم افزار رستوران سپیدز

چرا باید به نرم افزار رستوران سپیدز اعتماد کنید؟

سپیدز با بیش از ۲۰ سال فعالیت در صنعت رستورانی کشور، مورد اعتماد بیش از ۷۰ درصد مجموعه های غذایی در سراسر کشور بوده است. همچنین در استان تهران بیش از ۸۰ درصد مجموعه‌ها، از نرم افزار رستورانی سپیدز برای مدیریت فروش رستوران و مدیریت انبار رستوران خود استفاده می‌کنند.در حال حاضر بیش از ۲۰هزار مجموعه غذایی، از نرم افزار رستوران و خدمات این مجموعه استفاده می کنند. همکاران ما در واحد تولید سپیدز تلاش کرده است با توجه به نیازهای مدیران رستوران، بهترین راهکار را برای مدیریت هرچه بهتر رستوران ارائه دهند.

نرم افزار رستوران‌ | مدیریت فروش و حسابداری رستوران و مدیریت انبار رستوران

بدون محدودیت در سخت افزار

نرم افزار رستوران سپیدز به گونه ای طراحی شده است که بر روی هر سخت افزاری ( کامپیوتر، تبلت و موبایل) و هر سیستم عاملی ( ویندوز، اندروید، IOS و...) قابل اجراست.

گزارش های جامع

یکی از مزیت های بزرگ نرم افزار رستوران سپیدز ساخت گزارش های متنوع با سلیقه کاربر بر اساس فیلتر های مختلف است.

سرور در محل شما

با نرم افزار رستوران سپیدز دیگر انتخاب محل قرار گیری سرور دست خود شماست. می توانید سرور را را داخل رستوران یا هرجای دیگری قرار بدید و به صورت آنلاین یا آفلاین از آن استفاده کنید.

نسخه های نرم افزار رستورانی

نرم افزار تحت وب سپیدز در 2 نسخه لایت و جامع به بازار عرضه شده است.

نسخه ساده

مدیریت فروش ساده؛ ویژه مجموعه های کوچک

این بسته نرم افزاری فروش با کمترین هزینه، برای مجموعه های کوچکی در نظر گرفته شده است که قصد دارند با حداقل تجهیزات سخت افزاری (شامل یک سیستم کامپیوتری ساده و یک چاپگر ) عملیات فروش و صندوق خودرا مکانیزه نمایند .

نسخه متوسط

بسته کامل مدیریت فروش؛ ویژه مجموعه های متوسط و بزرگ

در این بسته نرم افزاری رستوران علاوه بر تمام قابلیت های بسته نرم افزاری “ساده”، قابلیت های متنوع دیگری برای رستورن ها و مجموعه های متوسط و بزرگ طرح ریزی شده است تا بتوانند مدیریت فروش، حسابداری و مدیریت هزینه ها را به راحتی انجام دهند.

نسخه پیشرفته

بسته کامل مدیریت فروش و مدیریت انبارداری

این بسته نرم افزاری فروش رستوران مناسب تمام مجموعه هایی می باشد که کنترل موجودی انبارها برای ایشان ضروری و حیاتی است. این مجموعه ها با بسته پیشرفته سپیدز می توانند بیشتر نیازمندی های خود را به یک سیستم مکانیزه و آسان مرتفع سازند.

یکی از قسمت های مهم نرم افزار رستوران سپیدز بخش گزارشات آن است که مدیران رستوران بیشترین زمان خود را به آن اختصاص می‌دهند؛ صفحه مرور فروش در نرم افزار رستوران سپیدز به گونه ای طراحی شده است که کاربر می تواند با سلیقه خود گزارش های متنوعی بر اساس فیلتر های متفاوت ایجاد کند. با این قابلیت دیگر تصمیم گیری های رستوران راحت تر شده و مدیران رستوران هر گزارشی که از عملکرد و فروش رستورانشان بخواهند را می توانند خودشان به سادگی و فقط با چند کلیک بسازند.

ویژگی های بخش گزارش ها در نرم افزار رستوران سپیدز:

  • ساخت هر نوع گزارشی به روش ماتریسی
  • ذخیره فرمت گزارش های ساخته شده
  • مشاهده گزارش با نمودار های میله ای و دایره ای
بخش گزارش ها در نرم افزار سپیدز

ویژگی های نسخه های نرم افزار رستوران سپیدز

مطمئنا مهمترین قسمت یک نرم افزار رستورانی برای مدیران رستوران، بخش امنیت اطلاعات و محافظت از آن است. گزارش مرور امنیتِ نرم افزار تحت وب سپیدز، فقط با دسترسی مدیریت قابل نمایش است. در این گزارش شما می توانید از لحظه ثبت فاکتور تا همین الان، جزیی ترین تغییرات اعمال شده در هر فاکتور را مشاهده کنید.

ویژگی های بخش مرور امنیت در نرم افزار رستوران سپیدز:

  • مشاهده فاکتور حذف شده
  • مشاهده ویرایش فاکتور در قسمت وضعیت سفارش، تخفیفات، تغییر میز، حذف کرایه و …

درخواست مشاوره حضوری رایگان

با تکمیل فرم زیر، همکاران ما در اولین زمان ممکن با شما تماس می گیرند
واحد پشتیبانی
تماس با کارشناسان پشتیبانی
در تمامی ایام هفته پشتیبان مشتریان گرانقدر هستیم
واحد فروش
تماس با کارشناسان پشتیبانی
مشاوره رایگان خرید نرم افزار و سخت افزار توسط تیم فروش