نرم افزار رستوران رایگان | راهکارهای مدیریت رستوران

نرم افزار رستوران رایگان

راهنمای مطالعه

زمان مطالعه: 2 دقیقه

نرم افزار رستوران رایگان

گستردگی فعالیت های مالی، پیچیدگی روزافزون قوانین و استفاده از انواع تخفیف ها و راهکارهای نوآورانه برای افزایش میزان فروش، استفاده از نرم افزارهای حسابداری را به امری گریز ناپذیر در تمامی کسب و کارها تبدیل کرده است. این نیاز بخصوص در صنعت رستوران داری، به دلیل حجم بالای معاملات و فاکتورهای متعدد روزانه، به وضوح قابل مشاهده است.نرم افزار رستوران رایگان

بسیاری از فعالین این حوزه با استفاده از نرم افزار رستوران و با ثبت دقیق حجم فروش، مدیریت هزینه ها، ثبت ورود و خروج مواد اولیه و… به خوبی از پس این مشکلات بر می آیند. بعلاوه استفاده از نرم افزار حسابداری رستوران بخش بزرگی از دغدغه های مدیران درباره حساب های مالیاتی را برطرف می کند.

برخی از افرادی که به تازگی راه اندازی رستوران داشته‌اند. و با اینگونه راهکارها آشنایی چندانی ندارند، در ابتدا از نسخه های نرم افزار رستوران رایگان برای شروع فعالیت خود استفاده می کنند.

وبسایت freerestaurantsoftware متعلق به یک شرکت تولید نرم افزار رستوران است که در کنار نسخه اصلی، ویرایش خاصی از محصول خود را تحت عنوان «نرم افزار رستوران رایگان» در اختیار علاقمندان و مدیران رستوران ها قرار می دهد.

نرم افزار رستوران رایگان این شرکت پس از دانلود، برای چند هفته قابل استفاده است. البته در این مدت بخش محدودی از امکانات نرم افزار در دسترس کاربران قرار دارد. تحقیقات این شرکت نشان می دهد که بسیاری از رستوران داران پس از دانلود و استفاده از نسخه رایگان توانسته اند تفاوت های عمده ای در کسب و کار خود بوجود آورند.

چرا این نرم افزار رستوران رایگان است؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم، این شرکت تولید کننده نرم افزار رستوران است و برای اینکه مشتریان بتوانند با قابلیت های اولیه نرم افزار آشنا شوند، نسخه رایگان نرم افزار رستوران را برای دانلود در دسترس عموم قرار داده است.نرم افزار رستورانی رایگان

یکی از دلایل ارائه نرم افزار رستوران رایگان این است که رستوران دارانی که به تازگی وارد کسب و کار شده اند و شاید از نظر آن ها خرید نرم افزار رستوران توجیه ندارد، ابتدا نسخه رایگان نرم افزار رستوران را دانلود کرده، از آن استفاده کنند و پس از مشاهده تغییرات مثبت، نسخه اصلی آن را خریداری کنند.

شرکت نرم افزار رستوران سپیدز اگرچه نرم افزار رستوران رایگان برای دانلود ندارد، اما جهت آشنایی و رضایتمندی بیشتر رستوران داران، ابتدا در یک جلسه حضوری به صورت رایگان نرم افزار رستوران را به صورت کامل نمایش می دهد تا مشتریان قبل از خرید از قابلیت های نرم افزار رستوران اطمینان کافی داشته باشند.

در انتها از طریق لینک  زیر می توانید دموی رایگان نرم افزار رستوران سپیدز را دریافت کنید.

   دریافت دموی رایگان نرم افزار رستوران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقالات مرتبط