جناب آقای نادر رفتاری | مالک برند چلوکباب رفتاری

نقطه پیدایش و شروع فعالیت چلوکباب رفتاری به سال 1289 بازمی‌گردد؛ زمانی که رستوران‌داری در ایران مفهوم امروزی را پیدا نکرده و در سطح شهر تهران، تنها تعداد انگشت‌شماری رستوران وجود دارد که به معنای واقعی بتوان آن را رستوران نامید. حاج علی‌اکبر رفتاری (پدربزرگ نادر رفتاری)، اولین شعبه چلوکباب رفتاری را در میدان وحدت اسلامی در داخل بازارچه قوام الدوله افتتاح می‌کند و بدین طریق به میزبانی و ارائه غذای ایرانی به مشتریان خود می‌پردازد. شاید در آن زمان، حاج علی‌اکبر رفتاری چشم‌اندازی از وضعیت امروزی چلوکباب رفتاری و جایگاه فعلی آن در صنعت رستوران ایران نداشته باشد اما یک اعتقاد مشترک در باور تمامی کسانی که از ابتدا تا به امروز این برند را مدیریت کرده‌اند وجود داشته است، "باور به ارائه بهترین خدمات به تمامی مشتریان و رشد و توسعه روزافزون"، این باور اولیه در تفکر خاندان رفتاری جریان یافته و در هر دهه دستاوردهایی را به ارمغان آورده است.

داستان موفقیت جناب آقای نادر رفتاری | مالک برند چلوکباب رفتاری
جناب آقای عباس اکبرپور شاندیز | مالک برند رستوران شاندیز جردن

عباس اکبرپور شاندیز از سن 13 سالگی در مجموعه رستورانی پدری خود فعالیتش را آغاز کرده و در سال 74 رستوران شایان شاندیز را افتتاح کرد. ایشان با توجه به موفقیتی که در این مجموعه کسب نمود، توانست  پیشنهادهای زیادی را از سراسر کشور دریافت کند. با توجه به علاقه شخصی آقای اکبرپور به گسترش فعالیت رستوران داری، ایشان بعد از چند سال کار در رستوران شایان شاندیز و رساندن این مجموعه به ثبات، در سال 77 رستوران شاندیز را در تهران و در محله جردن (خیابان آفریقا) افتتاح کرد. از افتخارات آقای اکبرپور این است که  توانسته آوازه صنعت غذای ایران را به بیرون از مرزها ایران ببرد.

داستان موفقیت جناب آقای عباس اکبرپور شاندیز | مالک برند رستوران شاندیز جردن
جناب آقای جعفر صفوی | مالک برند باگت

ظرافت، پشتکار و تمایز، اصول اساسی موفقیت در هر کسب و کاری است که با نگاهی به گذشته مجموعه باگت میتوان این سه عنصر را در تمامی تار و پور این مجموعه به وضوح رویت کرد. اگر به دنبال شاهدی برای تأیید این جمله باشیم که "هیچ موفقیتی اتفاقی نیست" ، می توان نام مجموعه باگت را با غرور بر زبان آورد.

داستان موفقیت جناب آقای جعفر صفوی | مالک برند باگت
جناب آقای علیرضا معصومی | مالک برند مجموعه رستوران های بونو

آغاز فعالیت رستوران بونو به سال 1386 باز میگردد، زمانی که آقای علیرضا معصومی اولین شعبه بونو را با هدف انتقال دانش تهیه و تولید پیتزای ایتالیایی به داخل کشور افتتاح میکند. علاقه ویژه علیرضا معصومی  به سبک و طعم پیتزای ایتالیایی که از غذاهای مورد علاقه وی در طی سال ها زندگی در ایتالیا بوده است، نقطه شکل گیری انگیزه و دلیل افتتاح رستوران بونو می باشد. از چالش های بونو در ابتدای کار، عدم وجود مواد اولیه خوب و همچنین عدم برخورداری از امکانات مناسب بوده است که شروع کار را با سختی هایی جدی مواجه می سازد اما این برند همواره با وجود این سختی ها از همان ابتدای امر تمام تلاش خود را کرده است تا خوبی ها را در کنار هم جمع کند و به مشتریان تقدیم کند.

داستان موفقیت جناب آقای علیرضا معصومی | مالک برند مجموعه رستوران های بونو
جناب آقای حسام ابوالقاسمی | مالک برند شمرون کباب

نقطه آغاز شکل گیری برند شمرون کباب به 15 سال پیش بازمی گردد. آقای حسام ابوالقاسمی به عنوان مالک و مدیر مجموعه شمرون کباب، ابتدا فعالیت خود را از طریق افتتاح کبابی توچال آغاز و پس از آن در سال 1392 اولین شعبه از شمرون کباب را افتتاح می کند. این برند در ابتدا فعالیت خود را با یک شعبه آغاز کرده و پس از آن با افتتاح شعباتی در محله هایی از قبیل نیاوران و پاسداران فعالیت خود را گسترش می دهد که در حال حاظر دارای 5 شعبه در شهر تهران می باشد. این مجموعه دارای 5 نوع کباب تخصصی در منوی خود می باشد و بنابر استراتژی خود سعی دارد از تنوع و تعداد غذاهایی که ارائه می دهد بکاهد و تمرکز خود را بر روی کیفیت بالای این تعداد محدود غذا بگذارد. شمرون کباب از جمله مجموعه های رستورانی است که با تکنولوژی روز همگام بوده و برای تسهیل سفارش دهی مشتریان خود اقدام به راه اندازی اپلیکشن و سایت سفارش دهی کرده است.

داستان موفقیت جناب آقای حسام ابوالقاسمی | مالک برند شمرون کباب