لینک فاکتور

ارسال فاکتور به همراه لینک پرداخت به صورت پیامک

رشد تکنولوژی در دهه های گذشته، تحولات چشم گیری را در حوزه های مختلف کسب و کار رقم زده است. سیستم های پرداخت نیز از این تغییرات مصون نبوده و تا کنون پیشرفت های گسترده ای در این حوزه رخ داده است. سیستم های نوین پرداخت مزایای فراوانی از قبیل کاهش هزینه مبادلات، راحتی و سرعت مبادلات و بسیاری از مزایای دیگر را فراهم می آورند. شرکت نرم افزاری سپیدز نیز با توجه به رسالتی که در زمینه نوآوری در حوزه های تکنولوژیک صنعت رستوران دارد، سعی بر آن داشته است که در این زمینه پیشتاز بوده و جدید ترین تکنولوژی ها و تحولات صورت گرفته در زمینه سیستم های پرداخت را به صنعت رستوران ایران معرفی و ارائه کند. دریافت مبلغ سفارش، یکی از معضلات رستوران‌داران در سفارش‌های غیرحضوری و مخصوصاً سفارش‌های تلفنی می‌باشد. در روش‌های رایجی چون پرداخت نقدی و استفاده از دستگاه‌های کارت‌خوان سیار محدودیت‌های بسیاری از قبیل نداشتن پول نقد متناسب با مبلغ فاکتور، فراموشی پیک برای همراه داشتن دستگاه کارت‌خوان، تمام شدن باطری و…. همواره هزینه‌ها و مشکلات بسیاری برای صاحبان رستوران در بر داشته است. این مشکلات سپیدز را واداشت تا ماژول ارسال پیامک پرداخت فاکتور را طراحی و به مشتریان ارائه کند. در این سیستم، پس از ثبت سفارش مشتری در نرم افزار رستورانی سپیدز، از طریق پیامک لینکی برای مشتری ارسال می گردد که این لینک حاوی مبلغ فاکتور و گزینه پرداخت می باشد. مشتری پس از مشاهده مبلغ، در صورت تایید و تمایل می تواند از طریق گزینه پرداخت، صورت حساب خود را تسویه نماید. پس از این عمل، پیامک تایید پرداخت فاکتور برای پیک ارسال می گردد.

حذف کاغذ

با استفاده از لینک فاکتور، عملا فاکتورهای کاغذی در فرآیند فروش رستوران شما حذف می شود. فاکتور رستوران بر روی گوشی مشتری به صورت لینک ارسال می شود و امکان پرداخت آنلاین میسر می گردد.

تسهیل پرداخت آنلاین

با توسعه تکنولوژی، روش های پرداخت به سمت آنلاین شدن حرکت می کند. با استفاده از لینک فاکتور سپیدز، مشتری می تواند مبلغ فاکتور خود را به صورت آنلاین پرداخت نماید.

بازاریابی برای سایت و اینستاگرام رستوران

سایت و اینستاگرام دو ابزار مهم بازاریابی رستوران است. در لینک فاکتوری که برای مشتری ارسال می گردد دکمه هایی برای باز کردن سایت و اینستاگرام مجموعه شما درج شده تا مشتریان جدید را به خانواده خود دعوت کنید.

از مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پرداخت کامل مبلغ سفارش

واریز مستقیم وجه به حساب رستوران

امکان پرداخت با هر نوع کارت بانکی

امنیت پرداخت

سهولت پرداخت

از مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد :

پرداخت کامل مبلغ سفارش

واریز مستقیم وجه به حساب رستوران

امکان پرداخت با هر نوع کارت بانکی

امنیت پرداخت

سهولت پرداخت

درخواست مشاوره حضوری رایگان

با تکمیل فرم زیر، همکاران ما در اولین زمان ممکن با شما تماس می گیرند

واحد پشتیبانی تماس با کارشناسان پشتیبانی
91002030 داخلی2

در تمامی ایام هفته پشتیبان مشتریان گرانقدر هستیم

واحد فروش تماس با کارشناسان فروش
91002030 داخلی ۱

مشاوره رایگان خرید نرم افزار و سخت افزار توسط تیم فروش