حضور سپیدز در سومین کارگاه آموزشی ماهنامه تجارت طلایی

سومین کارگاه آموزشی ماهنامه تجارت طلایی با رویکرد “بررسی نقش واحد های غذایی و نوشیدنی در مراکز خرید” در تاریخ 26 دی ماه در محل هتل پارسیان اوین برگزار گردید، این رویداد با هدف انتقال دانش و تجارب در زمینه طراحی، راه‌اندازی، مدیریت، مباحث مرتبط با فرانچایز محصولات، نقش نرم‌افزارها و سخت افزارها، معماری و دکوراسیون فضاها در عملکرد فود کورت‌ها و کافه‌های فعال در مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری برنامه ریزی و اجرا شد.

تغییر در نیاز های مشتریان و رفتار مصرفی آنان، باعث تغییر در فرایند خرید و در نگاه مشتریان در مراجعه به مراکز تجاری شده است، به این معنا که آنچه در گذشته تنها به عنوان مرکزی برای خرید و تامین کالا محسوب می شد امروزه نقشی فراتر از این وظیفه پیدا کرده و به مکانی برای تامین نیاز های اجتماعی  مشتریان تبدیل شده است تا علاوه بر خرید محصولات مصرفی خود، اوقات خوش و مفرحی را در مجتمع های تجاری سپری کرده و بخشی از وقتی که برای بودن در کنار خانواده و دوستان اختصاص می دهند را در این مکان سپری کنند. لذا با برگزاری رویداد هایی از این قبیل سعی میشود دانش روز صنعت غذا و نوشیدنی به فعالان این صنعت انتقال داده شده و به رشد و پویایی آن کمک شایانی گردد.

شرکت سپیدز نیز به عنوان برترین تولید کننده راهکارهای نرم افزاری رستوران در ایران در رویداد مذکور حضور بعمل آورد. سپیدز با تلاش در راستای ارائه زیرساخت های مورد نیاز جهت انجام فعالیت های اصلی در زنجیره ارزش صنعت غذایی ایران توانسته است بیشترین سهم بازار را در طی بیش از 18 سال تجربه و فعالیت از آن خود کند. در این رویداد، سپیدز علاوه بر معرفی جدید ترین تکنولژی های روز صنعت غذایی، اقدام به معرفی نقش استراتژیک محصولات نرم افزاری در این صنعت و اهمیت این محصولات جهت بهره وری هر چه بیشتر در عملیات رستوران داری، نمود. از اینرو جناب آقای مهندس زارعی، مدیر عامل شرکت نرم افزاری سپیدز در پنل این رویداد در کنار بسیاری از بزرگان دیگر حضور پیدا کرده و پاسخگوی سوالات تخصصی حضار در زمینه تکنولوژی صنعت رستوران داری بودند.

شرکت نرم افزاری سپیدز در این فرصت محصول جدید خود که نرم افزار مدیریت رستوران تحت وب (اولین و تنها نرم افزار مدیریت فروش رستوران تحت وب در ایران) می باشد را معرفی نمود. این نرم افزار در فضای سالن لابی در معرض دید و آزمون حضار قرار گرفت و با توجه به بازدید بعمل آمده می توان گفت که به خوبی مورد استفبال بازدید کنندگان قرار گرفت. آنچه این نرم افزار را از نسخه های معمول در بازار متمایز میکند عبارت است از: استفاده از جدید ترین تکنولوژی های برنامه نویسی دنیا در تولید این نرم افزار، از بین بردن محدودیت های مکانی در استفاده از نرم افزار (به دلیل تحت وب بودن)، سرعت بالای عملیات نرم افزار که ریشه در دانش روز برنامه نویسی استفاده شده در تولید آن دارد، امنیت اطلاعات، کاهش نیاز به سخت افزار، عدم محدودیت در استفاده از پلتفرم های سخت افزاری و قابلیت نصب بر روی طیف گسترده ای از سخت افزار ها از قبیل کامپیوتر ، لپ تاپ، تبلت و غیره.

همچنین در کنار معرفی جدید ترین تکنولوژی نرم افزاری صنعت غذایی، سپیدز محصول کیوسک سفارش گیری خود را نیز در معرض دید بازدید حاضر در رویداد قرار داد؛ کیوسک سفارش گیری سپیدز مزایای بسیار زیادی را برای مشتریان و مراجعه کنندگان به فود کورت، رستوران و مجتمع های تجاری فراهم می آورد تا بدون نیاز به مراجعه به صندوق رستوران و بدون تعامل با صندوق دار، به صورت خودکار فرایند سفارش دهی خود را از ابتدا تا انتها و تسویه مبلغ فاکتور انجام دهند، از جمله مزایای کیوسک سفارش دهی می توان به مواردی از قبیل: راحتی در سفارش دهی، کاهش تجمع در صف سفارش، خلق تجربه خوشایند برای مشتریان و در نهایت ایجاد حس رضایت برای آن ها،  مدیریت بهتر فرایند سفارش در رستوران، کارایی بیشتر و بهره وری در عملیات رستوران و مجتمع های تجاری اشاره کرد.