گردهمایی اعضای اتحادیه فست فود شهر مشهد با مشارکت سپیدز

شرکت سپیدز در راستای اهداف خود به منظور خدمت رسانی به کسب و کار های مرتبط و فعال در استان خراسان رضوی، اقدام به برگزاری همایشی با مشارکت اتحادیه فست فود شهر مشهد نمود. این همایش در سالن همایش هتل “خورشید تابان مشهد” برگزار شد. این همایش در روز چهارشنبه مورخ 20/10/96 از ساعت 10:00 آغاز شده و تا ساعت 15 به طول انجامید.

 

1.     برنامه های آغازین گردهمایی

در این همایش با اهدای پکیج در هنگام ورود میهمانان به سالن و ثبت اطلاعات آنان، به استقبال از میهمانان رفته و به سالن هدایت شدند. پس از استقرار تمامی میهمانان کلامی از قرآن کریم تلاوت شد که زینت دهنده مراسم گردید و به دنبال آن پخش سرود ملی مقدمه ای برای شروع مراسم اصلی شد.

2.     سخنرانی آقای بنانژاد رییس اتاق اصناف

در اولین مرحله جناب آقای بنانژاد رییس محترم اتاق اصناف، با تکیه بر  تجربه خود در این صنعت، چالش های موجود را مورد بحث قرار دادند و ضمن تاکید بر توجه ویژه به این چالش ها، رفع و یا برخورد مناسب با چالش ها را عاملی زمینه ساز در رشد و ارتقای صنعت رستوران ایران ذکر کردند، و به دنبال آن حمایت های مورد نیاز مهم و اثرگذار از این صنعت را مورد توجه قرار دادند.

3.     سخنرانی رییس اتحادیه اغذیه فروشان مشهد

آقای کاشفی رییس اتحادیه اغذیه فروشان مشهد در سخنرانی خود ضمن تشکر و قدردانی از استقبال میهمانان جهت حضور در مراسم، خاطر نشان کردند که تمایل به شرکت در گردهمایی هایی که در حوزه صنعت رستورانی بوده و با هدفی در زمینه رشد این صنعت برگزار می گردد، نشان از تعهد و همت فعالان این صنعت در راستای ارتقا و بهبود دارد و نوید دهنده آینده ای خوشایند از این صنعت می باشد.

4.     سخنرانی آقای درگی متخصص کسب و کار

 

پرویز درگی از مشاوران و کارشناسان خبره در حوزه فروش و بازاریابی مطالبی ارزشمند در خصوص کاربرد های ظریف مهارت و تکنیک های بازاریابی در صنعت رستوران صحبت کردند. دکتر درگی، مطالعه مستمر در حوزه بازاریابی رستورانی و کسب آگاهی در این زمینه را از نیازهای ضروری یک مدیر رستوران دانسته که بنابر استدلال ایشان رشد صنعت رستوران در دهه اخیر و افزایش رقابت، این امر را ملزم داشته است.

5.     سخنرانی کارشناس مالیاتی

با توجه به اهمیت مسائل مالی در حوز رستوران و چالش هایی که برای کسب و کارهای فعال در این صنعت به واسطه عدم آگاهی از نکات و مسائل مالی بوجود می آید، بر آن شدیم تا بخشی از این همایش را به ارائه مطالبی در این زمینه اختصاص دهیم؛ در این راستا آقای کاظمی از کارشناسان خبره در این حوزه، مهم ترین مباحث و چاش برانگیز ترین نکات را برای مخاطبات تشریح و توضیح نمود.

 

 

6.     سخنرانی آقای فتحانی نماینده سپیدز در مشهد

جناب آقای فتحانی نماینده سپیدز در استان خراسان رضوی، ضمن ارائه تاریخچه ای از حضور سپیدز در استان، مطالبی در مورد سپیدز، نحوه حضور در صنایع و بازارهای مختلف رستورانی، حضور سپیدز در سراسر کشور را ارائه داده و مطالبی تکمیلی در خصوص حوزه فعالیت ها و جزییات کاری سپیدز در آن استان را ذکر کردند.

7.     نمایش فیلم سپیدز

 

 

  در این قسمت از برنامه، تیزر تبلیغاتی سپیدز که با هدف معرفی تاریخچه، رسالت و چشم انداز    سپیدز و جایگاه سپیدز در صنعت رستوران تهیه شده، برای میهمانان نمایش داده شد.

8.     سخنرانی آقای زرهونه نماینده شرکت المارکز

در این قسمت به منظور معرفی جدید ترین فناوری های سخت افزاری در حوزه رستوران، جناب آقای زرهونه ضمن بحث در مورد تاریخچه ورود فناوری به این صنعت و رشد چشم گیر فناوری در صنعت رستوران و استقبال از آن، محصول صندوق فروشکاهی تحت برند “ posiflex” را به مخاطبان حاضر در گردهمایی معرفی نمود.

9.     مراسم اهدای لوح تقدیر و صرف ناهار

به منظور قدردانی از فعالان برجسته صنعت، هدایایی به اعضای منتخب ارائه شد. و پس از عکس دسته جمعی ، از میهمانان به منظور صرف ناهار دعوت بعمل آمد.