همایش مشترک نمایندگان و عاملین فروش شرکت سپیدز و ترنا سیستم

نقش پر رنگ شرکای تجاری، نمایندگان و عاملین فروش در توسعه بازار و ارتقاء سطح خدمات ارائه شده به مشتریان، ما را در سپیدز بر آن داشت تا با همکاری شرکت  ترنا  سیستم همایشی به منظور بررسی بروزترین راهکارهای مدیریت فروش و بازاریابی رستوران برگزار کنیم.

در این همایش، جدیدترین اطلاعات در خصوص تغییرات بوجود آمده در سیاست های شرکت، مدل های کسب و کار به کار گرفته شده در اختیار مدیران و حاضران قرار داده شد. همچنین کارشناسان به معرفی کمپین های بازاریابی مشترک با توجه به سرمایه گذاری شبکه بانکی پرداخته و از تلاش های مستمر نمایندگان، تقدیر به عمل آمد.

این همایش در روز سه شنبه مورخ 28/09/96 از ساعت 14:30 آغاز شده و برگزاری آن تا ساعت 20 به طول انجامید.

 سخنرانی آقای مهندس زارعی

جناب آقای زارعی مدیر عامل شرکت سپیدز با بیان اهمیت برخورداری از یک سیستم مدیریت استراتژیک در راه اندازی و مدیریت کسب و کار، نگرش راهبردی را به عنوان مهم ترین پارادایم مدیریتی در عصر حاضر معرفی کردند. ایشان همچنین توسعه و بهبود استراتژی های رقابتی موجود را مهمترین عامل در حفظ جایگاه سپیدز به عنوان مجموعه ای پیشرو در ارائه راهکارهای نرم افزاری مدیریت رستوران دانستند.

بی شک در محیط رقابتی پیچیده امروز، همراستایی با تغییرات سریع تکنولوژیک به رمز موفقیت در هر کسب و کاری است.

سخنرانی آقای متشرعی

جناب آقای متشرعی مدیر عامل شرکت ترنا سیستم، ضمن قدردانی از مخاطبان به منظور حضور صمیمانه در برنامه همایش، اهداف برگزاری همایش را با مخاطبان مرور کرده و از جدیدترین دستاورد ها و مدل های کسب و کار خود بویژه کمپین بازاریابی مشترک سپیدز و ترنا سیستم که با سرمایه گذاری شبکه بانکی کشور ایجاد گردیده ، اطلاعات مفصلی را برای مخاطبان ارائه کردند و اهداف پیش روی خود را به عنوان اهدافی مشترک بین ترنا سیستم و نمایندگان، مطرح کردند.

 سخنرانی آقای خامه ور

جناب آقای خامه ور مدیریت فروش نرم افزار فروشگاهی دشت به عنوان سومین سخنران در پشت تریبون قرار گرفتند که ضمن معرفی و تشریح قابلیت های نرم افزار دشت به سیاست های جدید مجموعه همکاران سیستم جهت اصلاح نرم افزار و توسعه بازار این محصول اشاره کردند و از نمایندگان سپیدز و ترنا سیستم دعوت نمودند تا در فرایند بازاریابی و توسعه بازار نرم افزار فروشگاهی دشت بصورت فعالانه با مجموعه همکاران سیستم همکاری نمایند

 رونمایی از فیلم سپیدز

 

 

تیزر تبلیغاتی سپیدز برای اولین بار در این همایش در معرض دید عموم قرار گرفت، این تیزر با هدف معرفی رسالت و چشم انداز سپیدز، اشاره مختصر به تاریخچه و فرایند رشد سپیدز در سال های اخیر، تغییرات مهم صورت گرفته و بیان اهداف سپیدز، تهیه شده است. در ادامه تیزر تبلیغاتی شرکت ترنا سیستم پخش شد که محوریت آن سیر تکمیلی فرایند های فروش در کسب و کار ها و معرفی خدمات شرکت ترنا سیستم به عنوان به روز ترین محصولات و راه کارهای تکنولوژیک در حوزه سیستم های صندوق فروشگاهی بود.

 سخنرانی کارشناسان فنی

با هدف افزایش آگاهی نمایندگان شرکت ترنا سیستم از ویژگی های فنی نرم افزار رستوران سپیدز، مدیریت فروش شرکت سپیدز آقای پورخانی به معرفی قابلیت ها و امکانات محصولات شرکت سپیدز پرداختند همچنین، شرکت ترنا سیستم اطلاعات ارزشمندی مرتبط با صندوق های فروشگاهی این شرکت با برند پوزبانک را توسط مدیریت فروش شرکت، آقای کاظمی در اختیار نمایندگان  سپیدز قرار داد. برخورداری از برنامه های منظم جهت حفظ سطح قابل قبول دانش فنی محصولات در بین نمایندگان  به عنوان بازوهای قدرتمند شرکت، نشان از تعهد شرکت ترنا سیستم به ارائه خدماتی برتر و همچنین دغدغه مند بودن نسبت به آسودگی خاطر مشتریان دارد.

 استراحت

در بین برنامه های در نظر گرفته شده برای همایش، در این بخش از میهمانان دعوت شد تا برای پذیرایی و صرف میان وعده به سالن لابی هتل آمده و لحظاتی را به بحث و گفتگوی دوستانه در کنار صرف چای و شیرینی بپردازند. در این فاصله کارمندان و مسئولین شرکت سپیدز و ترنا سیستم هم در میان میهمانان حضور پیدا کرده و فرصتی فراهم آمد تا نمایندگان نکات مورد نظر و دغدغه های خود را به صورت غیر رسمی و در فضایی دوستانه با کارمندان در میان بگذارند و در این فرصت، یک تبادل اطلاعات ارزشمند بین شرکت و نمایندگان صورت گرفت.

 سخنرانی کارشناس حوزه دیجیتال مارکتینگ

امروزه تغییر کسب و کار  از فضای سنتی به فضای دیجیتال برای همگان مشهود می باشد. لذا بخشی از فعالیت های عمده بازاریابی شرکت ها در فضای دیجیتال برنامه ریزی و اجرا می گردد. در همین راستا برای آگاهی نمایندگان از مزایا، نقاط قوت و ضعف کسب و کار در فضای دیجیتال و همچنین مزیت های رقابتی حاصل شده از آن، از آقای دومان سلطانی کارشناس دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی آنلاین دعوت شد نکاتی را در این حوزه برای مخاطبان مطرح کنند. ایشان با بیان فرصت هایی که در حوزه دیجیتال برای کسب و کارها فراهم می باشد، و همچنین معرفی مقدماتی برخی از مهم ترین ابزار های موجو در فضای آنلاین، انگیزه کافی برای ورود به حوزه دیجیتال به عنوان ابزار غالب فعالیت های بازاریابی شرکت سپیدز را در مخاطبان ایجاد کرد.

 جلسه پرسش و پاسخ

در انتها برای بررسی نقطه نظرات مخاطبان و رفع ابهامات بوجود آمده از مطالب ارائه شده در همایش و همچنین پاسخگویی به سایر سوالات موجود در ذهن مخاطبان، جناب آقای زارعی و متشرعی در مقام پاسخگویی به سوالات بر روی صحنه حاضر شدند و به تمامی سوالات مخاطبان پاسخ دادند.

 اختتامیه مراسم

در انتهای مراسم نیز، پس از گرفتن عکس دسته جمعی به رسم یادبود، از میهمانان دعوت شد تا برای صرف شام در سالن غذاخوری حضور پیدا کنند.