رونمایی از کیوسک سفارش گیری غذا سپیدز در نمایشگاه ” ایرانکیتکس “

شرکت سپیدز در نخستين نمايشگاه تخصصي تجهيزات آشپزخانه صنعتى، رستورانى، فست فود، هتل و صنايع وابسته ( ايرانكيتكس-Irankitchex) از محصول جدید «کیوسک» سفارش‌گیری غذا رونمایی کرده و همزمان تازه‌ترین به‌روزرسانی‌ها و امکانات در نرم افزار سپیدز را به بازدیدکنندگان معرفی کرد.

در این نمایشگاه که تعدادی از مشهور‌ترین برند‌های تولید‌کننده محصولات و تجهیزات رستورانی شرکت داشتند، محصول «کیوسک»که یک پلتفرم سفارش خودکار غذا مخصوص مشتریان رستوران است مورد استقبال بازدید‌کنندگان قرار گرفت. مشاهده منوی رستوران به همراه تصاویر غذا و امکان ثبت سفارش توسط مشتری با استفاده از سیستم لمسی و پرداخت از طریق کارتخوان متصل به کیوسک و ثبت لحظه ای فاکتور ها در نرم افزار مرکزی و پرینت سفارش ها در آشپزخانه از قابلیت های کیوسک سفارش گیری است.

همچنین کیوسک سفارش‌گیری غذا این قابلیت را دارد که با اتصال به نرم‌افزار رستوران سپیدز، سفارش‌های ثبت شده توسط مشتریان را به سیستم صندوق فروش انتقال دهد. این دستگاه در عین حال اطلاعات سفارش را در نرم افزار سپیدز ثبت کرده و یک نسخه از سفارش‌های ثبت شده را به صورت خودکار به پرینتر ویژه گارسون در آشپزخانه، ارسال می‌‌کند.

رونمایی از اپلیکیشن موبایل نیز اقدام دیگری از سپیدز در این نمایشگاه بود، اپلیکیشن مدیریت رستوران سپیدز با ارائه گزارش‌های لحظه‌ای از قسمت‌های مختلف رستوران، نظارت بر پرسنل و بررسی چرخه فروش رستوران را تسهیل کرده و این امکان را فراهم می‌آورد که مدیران رستوران در هر مکان و در هر لحظه آخرین گزارش‌های مرتبط با فعالیت رستوران را در قالب گزارش‌های نموداری و عددی مشاهده کنند. این کار باعث اخذ تصمیم‌های به موقع و آگانه به ساده‌ترین شکل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌شود.

شرکت سپیدز همچنین با هدف تعامل با تامین کنندگان برتر و ارائه سخت افزار‌های با کیفیت برای مشتریان، صندوق مکانیزه فروش لمسی و پیجر‌های مربوط به برندهای سخت‌افزاری را در غرفه خود به نمایش گذاشت.

 

گفتنی است در طی روز های برگزاری نمایشگاه ایرانکیتکس، غرفه سپیدز با استقبال بسیار خوبی همراه بود و به طور خاص رؤسای اتحادیه‌، نمایندگان مجلس و مدیران برجسته ترین رستوران های ایران از این غرفه بازدید کرده و با مسئولان شرکت سپیدز به تبادل نظر پرداختند.

نمایشگاه “ایرانکیتکس” از 19  الی 23 آبان در محل نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار شد.

 

   استعلام قیمت و اطلاعات سخت افزاری کیوسک

 

 

 

((برای دیدن عکس ها در اندازه واقعی، بر روی آن ها کلیک کنید))