دومین کارگاه آموزشی مشترک سپیدز و اتحادیه اغذیه فروشان استان البرز

دومین کارگاه آموزشی مشترک سپیدز و اتحادیه اغذیه فروشان، در قالب یک همایش منسجم در تاریخ سوم آبان ماه از ساعت 9 الی 14در تالار امام رضا واقع در شهرکرج با مشارکت اتحادیه  اغذیه فروشان و با حضور جمع کثیری از اعضای این صنف برگزار شد.

شرکت سپیدز  به منظور خیر مقدم به میهمانان همایش، با تهیه و تقدیم پکیج اهدایی ، پذیرای حضور میهمانان در ابتدای ورود به همایش بود که در ادامه پس از اجرای سرود ملی ایران، مجری برنامه مقدمات و جزئیات کارگاه آموزشی همایش را تشریح کرد.

اولین برنامه کارگاه با سخنرانی دکتر یوسفی تحت عنوان “کسب و کار در صنعت رستورن” شروع شد که به دلیل مهارت و تخصص ایشان در سخنرانی، این بخش از کارگاه آموزشی تا حد زیادی مورد استقبال میهمانان قرار گرفت، همچنین میهمانانی که تجربیات خاصی در مورد هر یک از نکات آموزشی ارائه شده توسط دکتر یوسفی داشتند، تجربیات خود را برای سایر میهمانان حاضر در جلسه بازگو کردند که بدین وسیله انتقال تجربه و دانش قابل توجهی بین حضار و میهمانان کارگاه اتفاق افتاد.

همچنین در ادامه کارشناس امور مالیات، مطالب ارزشمند و کاربردی را مطرح کردند. مراسم قرعه کشی نیز به عنوان بخشی از برنامه با اهدای دو دستگاه کشوی پول به برندگان انجام شد که این جوایز بر اساس پاسخ گویی به سوالات مجری برنامه در زمینه نکاتی که در سخنرانی اساتید همایش مطرح شده بود، به برندگان اهدا شد.

بخش بعدی کارگاه آموزشی بر اساس تحقیق کامل از مخاطبان در زمینه موضوعات مورد علاقه آنان و دغدغه های پر تکرارشان در این صنعت انتخاب شد، این بخش شامل مسائل و نکات آموزشی در حوزه بهداشت بود که در این راستا کارشناس بهداشت استان البرز نکاتی در زمینه مسائل بهداشتی در صنعت غذا ارائه کرد و از آنجا که عدم آگاهی از مسائل حوزه بهداشت همواره تبعات زیادی برای فعالان صنعت رستوران داشته است، مخاطبان ارتباط خوبی با موضوع برقرار کرده و خیلی از سوالات خود را در جلسه مطرح کردند و یک جلسه پرسش و پاسخ دو طرفه، جایگزین سخنرانی یک طرفه کارشناس بهداشت شد که جذابیت این بخش را دو چندان نمود.

در نهایت نماینده شرکت سپیدز مطالبی در زمینه سابقه سپیدز، وضعیت و محصولات فعلی و چشم انداز پیش روی سپیدز برای میهمانان ارائه کرد که در خاتمه با دعوت از میهمانان به صرف ناهار کارگاه خاتمه یافت.