اولین نمایشگاه تخصصی تأمین کنندگان ملزومات رستورانی ایران

در سال های اخیر صنعت رستوران ایران با تغییرات قابل توجه ای مواجه بوده و کسب و کار های فعال در این صنعت وارد مرحله جدیدی از اقدامات حرفه ای از قبیل برگزاری رویداد های متنوع رستورانی شده اند که نشان از رشد و جذابیت صنعت رستوران ایران، پیدایش احساس نیاز به تغییر شیوه کسب و کار و همراستایی با استاندارد های جهانی دارد. از این رو برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی تأمین کنندگان ملزومات رستورانی گامی در جهت معرفی تامین کنندگان فعال در صنعت رستوران، ایجاد شبکه ای از کسب و کارهای مرتبط و مدیریت زنجیره تأمین رستورانی بوده است که این امر در حال حاضر از چالش های مهم صنعت رستوران ایران می باشد. این نمایشگاه از 15 الی 17 شهریور ماه در میدان میوه و تره بار مرکزی توسط هایپر رستورانی محمودی با مدیریت آقای صحت محمودی برگزار شد.

شرکت نرم افزاری سپیدز، ارائه کننده راهکار های نرم افزار رستوران نیز به عنوان عضوی از زنجیره تأمین کنندگان رستورانی ایران در این نمایشگاه حضور پیدا کرده و سعی شد تا آخرین دستاورد ها و  جدید ترین محصولات و تکنولوژی های موجود در صنعت رستوران در معرض دید بازدید کنندگان نمایشگاه قرار گیرد.

شرکت های متنوع و مختلف ارائه کننده خدمات در صنعت رستوران نیز در این نمایشگاه حضور ویژه ای داشتند که از جمله می توان به بانک سامان، شرکت کاله و تجهیزات رستورانی شبستری اشاره نمود که با استقرار غرفه در نمایشگاه جدید ترین محصولات و توانایی های خود را به نمایش گذاشتند.

همچنین این نمایشگاه میزبان بزرگان صنعت رستوران ایران هم بود و حضور افرادی چون جناب آقای مسلم راستگو مالک رستوران مسلم بازار، آقای نادر رفتاری مالک رستوران رفتاری و استاد اعلا پیشرو سرآشپز بین المللی ایران از نقاط برجسته این نمایشگاه بود.