صندوق فروشگاهی رستوران

صندوق فروشگاهی رستوران پوز تاچ یا صندوق لمسی رستوران به سیستمی اطلاق می گردد که نمایشگر لمسی بوده و تمامی امور با صفحه نمایشگر لمسی مدیریت می گردد در این صندوق فروشگاهی که مناسب رستوران‌، فست فود و کافی شاپ است از کیبورد یا صفحه کلید و موس استفاده ای نمیگردد بلکه مانیتور صندوق تمامی این این امور را بر عهده دارد از سویی نیز کیس صندوق فروشگاهی رستوران لمسی در مانیتور جاسازی شده که موجب ظاهری شکیل، کاربری لذت بخش و کاهش اشغال فضای کانتر رستوران خواهد شد. در کنار این مزیت ها میتوان به ویژگی های منحصر به فردی شامل ضد ضربه بودن، مقاوم در برابر آب و حرارت اشاره کرد.

صندوق رستوران، فست فود و کافی شاپ، ابزاری برای مدیریت بهتر مجموعه

صندوق رستوران، فست فود و کافی شاپ، در واقع کامپیوتری با ظاهری زیبا و به صورت لمسی می باشد. هدف اصلی از طراحی صندوق فروشگاهی رستورانی، مدیریت سریع و بهتر رستوران، فروشگاه و کلیه مراکز خرید از جمله رستوران‌ها می باشد. برای استفاده بهتر از پوز فروشگاهی نیاز دارید تا نرم افزار حسابداری رستوران مورد نیاز خود را بر روی آن نصب کنید.

کاربرد صندوق فروشگاهی رستورانی

صندوق فروشگاهی رستوران دستگاهی است که برای ثبت حساب های مالی و مبادلات روزانه در فروشگاه ها از آن استفاده می شود. معمولا هر مجموعه ای با توجه به صنفی که کار می کند نرم افزار حسابداری مخصوص خود را خرید می کند و بر روی صندوق فروشگاهی نصب می نماید. رستوران ها، فست فودها، کافی شاپ ها و دیگر امکان غذایی می توانند نرم افزار سپیدز را بر روی صندوق رستورانی نصب کنند و از طریق آن به سرعت سفارشات مشتریان را ثبت نمایند.

درخواست مشاوره حضوری رایگان

با تکمیل فرم زیر، همکاران ما در اولین زمان ممکن با شما تماس می گیرند
واحد پشتیبانی
تماس با کارشناسان پشتیبانی
در تمامی ایام هفته پشتیبان مشتریان گرانقدر هستیم
واحد فروش
تماس با کارشناسان پشتیبانی
مشاوره رایگان خرید نرم افزار و سخت افزار توسط تیم فروش