تجهیزات رستوران | گروه نرم افزار رستورانی سپیدز

تجهیزات رستوران | گروه نرم افزار رستورانی سپیدز

 

شرکت سپیدز با در نظر گرفتن هویت نرم افزاری خود و همچنین احساس نیاز مجموعه های رستورانی، علاوه بر نرم افزار رستوران سپیدز، در جهت تامین تجهیزات رستوران نیز برای کمک بیشتر به مشتریانش، گام هایی برداشته است. مشتریان سپیدز می توانند به جای ارتباط با چندین مجموعه، کلیه سیستم های اتوماسیون  (مانند نرم افزار و سخت افزار یا تجهیزات رستورانی ) خود را از طریق یک مجموعه واحد تهیه کنند.

به منظور مدیریت امور رستوران از طریق نرم افزار، بایستی بستر ارتباطی مناسبی برای انتقال اطلاعات میان تجهیزات رستوران فعال، روی شبکه فراهم گردد. تیم تخصصی شبکه سپیدز با تامین سخت افزار های مورد نیاز رستوران شبکه داخلی رستوران، ارتباط لازم شبکه ای بین سرور و کلاینت ها را برقرار می نماید. راه اندازی این شبکه ارتباطی علاوه بر محیط داخلی رستوران می تواند بین شعب رستوران نیز تعریف شود تا تمامی گزارشات مذکور در بخش مدیریت شعب بر بستر این شبکه در اختیار مدیران قرار گیرد.

شرکت سپیدز با خرید سخت افزار و تجهیزات رستوران از تولید کنندگان و وارد کنندگان اصلی و با گارانتی رسمی شرکت های معتبر،  به مشتریان خود در مورد خریدی با قیمت مناسب اطمینان داده است. کلیه تجهیزات رستورانی با تاییدیه تیم فنی شرکت سپیدز خریداری می شود و با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

 

استعلام قیمت تجهیزات رستوران